Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajemství Karla Svobody: Kdo je záhadná žena v mercedesu?

Karel Svoboda

Karel Svoboda

Obyvatelé obce Jevany se rozhodli tři měsíce po smrti Karla Svobody (+68) promluvit o tajemství, které jim stále více vrtá hlavou. Na odlehlých cestách v Jevanech se totiž nějakou dobu před smrtí Karla Svobody objevovala tajemná žena, která na skladatele vždy čekala ukryta za černými skly svého luxusního vozu.

„Pan Svoboda měl pár měsíců nový objev, nebo jak bych to nazvala. Pocházím z Jevan, provdala jsem se před půl rokem do Prahy, ale do Jevan jezdím pořád za příbuznými. No a jelikož je to přece jen obec malá, všechno se tam každý za chvilku dozví. A tak půlka Jevan ví, že na pana Svobodu vždycky čekala nějaká ženská nebo holka v šedivém mercedesu,” napsala nám do redakce bývalá obyvatelka Jevan, kde se o tajemné ženě v poslední době prý velmi a často mluví.

„Čekala na něj vždycky buď kousek od domu u hlavní silnice na Vyžlovku, nebo u hotelu za rybníkem,” pokračuje zdroj, podle kterého někteří novináři o tajemné ženě už vědí. Dokonce ji prý honili minulý týden v autech, ale tajemná žena jim ujela.

„V tu dobu jsem byla zrovna u příbuzných, takže když kolem nás projela, tak soused, který se hodně potkával s panem Svobodou u rybníka, řekl: Hele ji, lišku, je tady. Přes Jevany jela jako čuně, metla to určitě přes 100 km/h,” dodává zdroj, podle kterého Jevanští o tajemné ženě věděli, ale jelikož měli Karla Svobodu všichni velmi rádi, drželi tuto informaci před okolním světem v tajnosti.

Totožnost tajemné ženy a její význam v životě Karla Svobody se nám zatím nepodařilo zjistit. Pokud někdo z vás ví o dotyčné ženě něco bližšího, neváhejte nás o tom informovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář