Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové podpisy smluv s HC Moeller: Tomáš Rolinek a Libor Pivko!

22. 4. 2007

Nové podpisy stvrzené kontrakty hlásí pardubický hokejový klub. S HC Moeller Pardubice, jediným východočeským zástupcem v O2 extralize ledního hokeje, podepsali nové víceleté smlouvy dvě ofenzivní opory vicemistra sezony 2006/2007: útočníci Tomáš Rolinek a Libor Pivko. Tuto informaci v pátečních večerních hodinách potvrdil generální manažer HC Moeller Pardubice Zbyněk Kusý: „Libor Pivko podepsal nový kontrakt dnes v poledne, Tomáš Rolinek už dříve. Jsem velmi rád, že oba hráči s námi podepsali nové víceleté kontrakty,“ prohlásil pardubický manažer.

Oba borci mají za sebou velice povedený soutěžní ročník. Útočník Tomáš Rolinek ve své osmé extraligové sezoně zcela prokazuje, jakým je tahounem HC Moeller Pardubice. I trenér Miloš Říha souhlasí s názorem, že tento borec se stává jedním z nepostradatelných hráčů pardubické družiny, která se letos až na stříbrnou pozici.

„Tomáš má za sebou vynikající sezonu. Potvrdil, že za poslední dva roky hokejově vyrostl,“ prohlásil pardubický kouč na adresu sedmadvacetiletého odchovance žďárského hokeje, který v této sezoně nastřílel 23 gólů.

Libor Pivko přišel do Pardubic v průběhu této sezony, ale brzy dokazoval, že je platným členem družstva. Jeho síla se projevila hlavně v play off, kdy patřil k nejnebezpečnějším členům pardubické eskadry. Hráč s číslem 19 na dresu si také získal spoustu příznivců pardubického hokeje pro svou zarputilost do hry.

Ve vyřazovacích bojích byl nejlepším pardubickým hráčem v hodnocení +/−. „Přišel v průběhu sezony a potvrdil, že je to velký profesionál a velký srdcař. Na ledě není tolik vidět, ale pro mužstvo udělá neskutečnou práci,“ řekl na jeho adresu pardubický trenér.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář